دیگــــــــــــه نگــــران سلامتـــــی عزیـــزان خودتــــــون نباشیـــد
ما مراقب شون هستیم 

ویتالــــوک

مدیـــریت هوشمنــــد سلامـــــــــت

مراقبت هوشمند
اطلاع رسانی هوشمند
در بسیاری از مواقع، بدلیل تغیر وضعیت علائم حیاتی نیاز به کمک داریم اما افراد خانواده به در کنار ما حضور ندارند . سیستم ویتالوک به همه کمک میکنه تا وضعیت سلامتی عزیزان خودمون رو بصورت لحظه به لحظه از راه دور کنترل کنیم و به محض تغیر وضعیت در سلامتی اونها ، از این تغیر مطلع بشیم . حالا یا خودمون به برای کمک در محل حاضر میشیم و یا بصورت هوشمند درخواست پرستار میکنیم که به عزیزان ما کمک کنند
امداد رسانی هوشمند
سیستم ویتالوک به شما کمک میکنه تا با استفاده از یک ساعت هوشمند ، علائم حیاتی خودتون رو شامل  فشار خون ، ضربان قلب ، دمای بدن و اکسیژن رو در لحظه اندازه گیری کنید   و بصورت اتوماتیک با سیم کارت روی ساعت به سایت ما بفرستید . سیستم ما  علائم حیاتی شما رو با بهترین حالت ممکن برای سلامتی شخص شما توی همون لحظه مقایسه می کنه و در صورتی که وضعیت مناسبی نداشته باشید ، به شما و سایر اعضا خانوادتون بصورت اتوماتیک هشدار میده اعضای  خانواده تون هم به محض دریافت این پیام میتونن با استفاده از اپلیکشن “ همیار ” لوکیشن شما رو ببینن و برای کمک و یا هر اقدام دیگه خودشون رو به شما برسونن ... ضمنا شما میتونید با یک کلیک وقتی که حالتون بد شد درخواست کمک کنید که توی این زمان هم پزشکان ما وضعیت علائم حیاتی شما رو کنترل میکنن و اعضای خانواده تون متوجه میشن شما نیاز به کمک دارید.

مزایا و  تفاوت  خدمات ما در یک نگاه

در سیستم های مرتبط با سلامت ، سرعت عمل و توجه کردن به زمان ، یکی از مهمترین عواملی هست که اگر بهش توجه نشه ، ممکنه سلامتی افراد بخطر بی افته ، سیستم ویتالوک بر پایه این نگاه سعی کرده با استفاده از هوش مصنوعی و بدون دخالت انسان در مواقعی که وضعیت علائم حیاتی یک شخص نا پایدار هست در کمتر از چند ثانیه این موضوع رو به خانواده اون شخص اطلاع رسانی کنه .
بصورت خلاصه و در یک نگاه کلی میتونیم بگیم :
اطلاع رسانی وضعیت نا مناسب علائم حیاتی :کمتر از 30 ثانیه
ارسال درخواست امداد رسانی به خانواده کاربر : کمتر از 45 ثانیه
دریافت درخواست پرستار به محل کاربر : کمتر از 30 ثانیه
جستجوی پرستاران آنلاین در نزدیکی بیمار : کمتر از 60 ثانیه
حضور پرستار در محل کاربر پس از تائید درخواست : کمتر از 15 دقیقه
اعزام آمبولانس در محل کاربر پس از تائید درخواست : کمتر از 15 دقیقه

نقش زمان در مراقبت از سلامتی 

ع در زمان نیاز به حضور پرداخت

1،200،000 نفر
18،000،000 نفر
  • بیماران قلبی و عروقی ، بیماران فشار خون از آندسته از افرادی میباشند که الزاما می بایست تحت کنترل و مراقبت قرار گیرند چراکه در صورت قرارگرفتن در شرایط غیره منتظره فشار خون ، ضربان قلب و . . این افراد در معرض ریسک های سلامتی قرارخواهند گرفت . این سیستم به این افراد و خانواده ایشان کمک می نماید تا بصورت لحظه ای وضعیت علائم حیاتی ایشان که توسط مرکز مانیتورینگ رصد شده را ملاحظه نمایند

  • افردای که به تنهایی زندگی می نمایند و سایر اعضاء خانواده ایشان بدلیل مشغله کاری مجبور به بیرون رفتن از منزل می باشند . مرکز مانیتورینگ این توانایی را دارد که بصورت لحظه به لحظه وضعیت سلامتی این افراد را مانیتور نموده و در صورت هرگونه تغیر در وضعیت فشار خون ، دمای بدن ، ضربان قلب و اکسیژن خون ، این تغیر وضعیت را به کاربر و خانواده ایشان اطلاع دهد .

  • با توجه به حساسیت دوران بارداری کنترل فشار خون ، ضربان قلب ، دمای بدن و اکسیژن ایشان از دید پزشکان متخصص امری حیاتی است . به همین منظور این سیستم به سادگی می توانند علائم حیاتی ایشان را بصورت لحظه ای در سیستم و پرونده پزشکی ایشان  ثبت نموده و در صورت تمایل کاربر اطلاعات فوق را را برای پزشک متخصص زنان کاربر ارسال نماید تا توسط پزشک بررسی گردد

  •  افرادی که دارای اضافه وزن می باشند می توانند با ثبت روزانه وزن  و تغذیه خود ، روند افزایش و یا کاهش وزن خود را بر روی نمودار مشاهده و با استفاده از مشاوره های پزشک تغذیه که بر حسب شرایط جسمانی ایشان ارسال می شود نسبت به اصلاح رژیم غذایی خود اقدام نمایند بدیهی است این اصلاح بصورت برنامه تفکیک شده برای کاربر ارسال میگردد.ارسال اطلاعات فوق بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک انجام خواهد شد

  •  افرادی که دارای اضافه وزن می باشند می توانند با ثبت روزانه وزن  و تغذیه خود ، روند افزایش و یا کاهش وزن خود را بر روی نمودار مشاهده و با استفاده از مشاوره های پزشک تغذیه که بر حسب شرایط جسمانی ایشان ارسال می شود نسبت به اصلاح رژیم غذایی خود اقدام نمایند .بدیهی است این اصلاح بصورت برنامه تفکیک شده برای کاربر ارسال میگردد

جامعه هدف کاربران سیستم

مراقبت هوشمند از علائم حیاتی 

مشغله روزانه ، مراقبت از سلامتی خودمون یا سایر عزیزان مون رو گاهی با مشکل مواجه میکنه ، خیلی وقتا به منظور انجام کارهای روزانه از منزل خارج میشیم و عزیزان مون رو ترک میکنم ، عزیزانی که احتیاج به مراقبت دارندو نیاز هست که بصورت مداوم سلامتی اونها کنترل بشه .
سیستم ویتالوک به شما کمک میکنه تا با استفاده از یک ساعت هوشمند علائم حیاتی خودتون یا عزیزان تون رو با استفاده از سیم کارت داخل ساعت به مرکز مانیتورینگ ارسال کنید و در هر نقطه از دنیا که باشید بصورت لحظه ای وضعیت علائم حیاتی رو روی موبایل خودتون با استفاده از اپلیکیشن ویتالوک ملاحظه کنید . نمودار علائم حیاتی در مرکز مانیتورینگ به شما کمک میکنه تا بتونید در یک بازه زمانی ، وضعیت مناسب و یا غیر مناسب علائم حیاتی رو ببینید و به همه کسانی که نگران سلامتی تون هستند اطلاع رسانی هوشمند داشته باشید . ضمنا این سیستم با توجه داشتن سیستم "مدیریت تغذیه هوشمند " می تونه بر حسب نوع تغذیه ای که داشتید پیش بینی داشته باشه که چه نوع تغذیه ای در اون ساعت ممکنه تاثیر گذاشته باشه روی علائم حیاتی شما .
تغذیه سالم به همه ما کمک میکنه تا علائم حیاتی پایدار و مناسبی رو داشته باشیم . با توجه به اهمیت این موضوع ، هر کاربر میتونه تغذیه روزانه خودش رو با استفاده از یک میکروفن گوشی و یا انتخاب از لیست غذا ها اعلام کنه ، سیستم بصورت هوشمند با توجه به قد ، وزن ، جنسیت و میزان تحرک کاربر مقدار کالری مورد نیاز روزانه اون شخص رو محاسبه میکنه و به ایشون اطلاع رسانی میشه ، و کاربر می تونه به راحتی ببینه که چقدر کالری دریافت کرده و اگر بیش از حد کالری گرفته چطور و با چه فعالیت هایی و در چند دقیقه می تونه اونها رو از بین ببره تا به چربی تبدیل نشه .
ضمنا اگه کاربر بیماری های خاصی از قبل داشته باشه ( مثل فشار خون ) سیستم هشدار میده که شما بر حسب این بیماری بهتر هست که از یک تغذیه ای استفاده نکنید تا روند علائم حیاتی شما بهتر بشه .
این سیستم در واقع علائم حیاتی یک کاربر رو با نوع تغذیه اون شخص گره زده منطبق با اون پیشنهاد میده .
اگر از اون دسته از افرادی هستید که نوع تغذیه سالم براتون اهمیت داره ، این سیستم بصورت کاملا هوشمند در این تغذیه و کنترل وزن به شما کمک میکنه

مراقبت هوشمند از تغذیه 

اصلاح تغذیه و سلامتی

محاسبه  هوشمند فعالیت های روزانه

نوع فعالیت های  روزانه هر یک از ما ، مقدار کالری مصرف شده ما رو تعین میکنه ، سیستم ویتالوک از اونجا که نوع تغذیه رو بصورت هوشمند دریافت میکنه ، میتونه بصورت دقیق به کاربر بگه که هر کدام از فعالیت های روزانه ای که داشته چقدر کالری مصرف کرده و احتمالا  چقدر دیگه باید باید فعالیت داشته باشه تا کالری های دریافتی تبدیل به چربی نشده و سوزانده بشوند .
در واقع سیستم یک توازنی بین مقدار و نوع تغذیه کاربر و نوع فعالیت هاش انجام میده تا کاربر بتونهه توازن تغذیه و فعالیت خودش رو متعادل کنه .
اگر از اون دسته از افرادی هستید که برای شما مقدار کالری دریافتی توسط تغذیه و همچنین وقدار کالری مصرف شده برای شما  اهمیت داره ، میتونید با استفاده از این سیستم به راحتی این تعادل رو داشته باشید .
ضمنا برخی از فعالیت های ورزشی ممکنه با بیماری های زمینه ای کاربر تناسبی نداشته باشه و یا مضر باشه که سیستم این رو به کاربر تذکر میده  وتوصیه جایگزینی رو ارائه میکنه . 


درخواست هوشمند پرستار( ارسال درخواست به مرکز پرستاری )

در  سیستم ویتالوک کاربر و یا خانواده کاربران سیستم میتونند به راحتی در اپلیکیشن ، نسبت به درخواست پرستار در همون لحظه و یا در یک تاریخ و ساعت مشخص اقدام کنند .
کاربر میتونه در زمان درخواست پرستار اعلام کنه که دقیقا چه پرستاری با چه ویژگی هایی نیاز داره و سیستم بر حسب نیاز ماربر ، پرستار رو بهش پیشنهاد بده .، درواقع سیستم  نزدیکترین پرستار رو  با توجه به لوکیشن کاربر ویژگی های درخواست کاربر رو انتخاب میکنه و با ارسال مشخصات اون پرستار کاربر میتونه متوجه بشه که این پرستار چند دقیقه دیگه به محل کاربر حاضر میشه .
اگر کاربر تمایل داسته باشه که از پرستارانی استفاده کنه که قبلا خدامت پزشکی رو ارائه کردند میتونه از تاریخچه درخواست پرستار خودش اون شخص رو انتخاب کنه .
نکته قابل توجه این قسمت این هست که هر جایی از ایران که کاربر درخواست پرستار بده ، نزدیکترین پرستار به این کاربر انتخاب و به محل اعزام میشه .


در  سیستم ویتالوک کاربر این امکان رو داره تا در صورت نیاز به آمبولانس در لوکیشنی که قرار داره و یا یک لوکیشن دیگه ، اقدام به درخواست آمبولانس داشته باشه . در این قسمت با انتخاب نوع آمبولانس و اینکه چه زمانی به آمبولانس نیاز داره درخواست خودش رو ثبت و سیستم بصورت کاملا هوشمند با توجه به نیاز کاربر و مشخصات آمبولانس خودش ، نزدیکترین وسیله رو به محل کاربر اعزام کنه و خدمات امداد رسانی رو انجام بده.
با توجه به اینکه در رخی از شهر های دور دست ، دسترسی به آمبولانس خصوصی با اون ویژگی های مورد نیاز ، خیلی امکان پذیر نیست ، سیستم نزدیکترین آمبولانس رو با اون ویژگی ها در نزدیکترین شهر به محل کاربر اعزام میکنه و کاربر میتونه زمان رسیدن آمبولانس رو ملاحظه کنه.

درخواست هوشمند آمبولانس

در  خیلی از مواقع که ما نیاز به کمک داشته و باید به اطرافیان خودمون اطلاع بدیم که وضعیت جسمانی نامناسبی داریم ، در اون شرایط برقرای تماس تلفنی با تک تک اطرافیان مون کار ساده ای نیست . سیستم ویتالوک این امکان رو برای کاربران خودش در نظر گرفته که در زمان وضعیت نامناسب جسمانی ، تنها با یک کلیک بتونیم به اطرافیان خودمون ( همیاران ) که قبلا در سیستم شماره اونها رو ثبت کردیم اطلاع بدیم که حال مناسبی نداریم . در این حالت پیام درخواست امداد رسانی کاربر به خانواده کاربر از طرق پیامک اطلاع رسانی میشه و اونها میتونند با دیدن لوکیشن کاربر خودشون رو به محل برسونند .
یکی از مزایای این سیستم در وضعیت امداد رسانی این هست که کاربر میتونه به راحتی یک فایل صوتی بگذاره و اعلام کنه که حالش خوب نیست . این فایل صوتی در همون لحظه تبدیل به متن میشه و به خاواده کاربر در غالب یک پیامک ارسال میشه .

درخواست امداد رسانی ( SOS )

همکاران ما

آرتا پیشرو

ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و مراقبتی با بکارگیری پرسنل متعهد و با تجربه در منزل