سیستم تغذیه :

اطلاعات تغذیه روزانه در صورتی که با شرایط جسمانی کاربر ، سوابق بیماری های گذشته ایشان ، علائم حیاتی دریافتی و . . در کنار یکدیگر قرار گیرد نقش بسیار موثری در روند سلامتی کاربر ایفا خواهد نمود .
بیشتر افراد بدلیل مشغله روزانه فرصت نوشتن تغذیه خود را پیدا نمی کنند ، و یا با فراموشی در یادداشت آن غذاهای روز های گذشته خود را بیاد نمی آورند .
سیستم ویتالوک این امکان را فراهم نموده تا کاربران در هر زمان که تمایل داشته باشند تنها با ارسال یک فایل صوتی از تغذیه روز خود و یا حتی در زوزهای گذشته ، تمامی غذاهای استفاده شده  را در پرونده تغذیه خود ثبت نمایند .بعنوان مثال شما با ارسال یک فایل صوتی باادبیات کاملا عامیانه می توانید تغذیه خود را به ما سپرده و آن را در پرونده تغذیه نگهداری نمایید ارسال این فایل صوتی به راحتی و در چند ثانیه ممکن می باشد ." من امروز عصر با دوستام رفتیم بیرون و یه دونه  قهوه خوردم و یک تیکه کیک شکلاتی ، کیکش هم خیلی خوشمزه نبود ، قهوش هم اینقد تلخ بود که یکم شکر ریختم راستی یادم رفت بگم پریروز هم رفته بودیم بیرون اونجا هم قهوه خوردم اما طعم اون بهتر بود   ، ناهار  هم لوبیا پلو خوردم شام هم برگر تنوری با یه نوشابه کوکا کولا "
سیستم هوشمند در ابتدا فایل صوتی را از کاربر دریافت و در همان لحظه به متن تبدیل می نماید با تایید شما این اطلاعات در پرونده تغذیه شما بصورت خام ذخیره می گردد .پس از ذخیره نمودن آن در بازه های زمانی مشخص سیستم تحلیلی بر روی روند تغذیه شما انجام داده و بر حسب سن ، وزن ، جنسیت ، بیماری های زمینه ای گذشته که در پرونده پزشکی شما ذخیره شده ، میزان قند خون ، میزان فشار خون و . . . انجام خواهد داد .این تحلیل در دو لایه انجام می گردد لایه اول ترکیب هوش مصنوعی و پزشکان قلب و عروق و در لایه دوم ترکیب هوش مصنوعی و پزشکان متخصص تغذیه .پس از این تحلیل پیچیده گزارشاتی به کاربر ارائه می گردد که ایشان را در راستای تغذیه ای سالم متناسب با شرایط ایشان را فراهم نماید. البته هر چقدر میزان این اطلاعات بیشتر باشد گزارشات دقیق تری به کاربر ارائه می گردد . در نظر بگیرید  که اطلاعات تغذیه یک کاربر بمدت یک ماه بصورت صوتی عنوان شده باشد

نمونه ثبت اطلاعات در سیستم تغذیه( بصورت صوتی ) :

مدیریت چرخه کامل تغذیه :

سیستم ویتالوک تمامی اطلاعات تغذیه کاربر را که ایشان در سیستم وارد می نمایند را در پرونده ایشان ثبت و با توجه به سوابق کامل پزشکی و علائم حیاتی ایشان نحلیل نموده و نتیجه این تحلیل را در اختیار متخصصین تغذیه مرکز مانیتورینگ قرار خواهد داد . متخصصین مرکز مانیتورینگ پس از بررسی و تائید تشخیص هوشمند پیام های تغذیه را به کاربران را  به کاربران ارسال و موارد لازم را مانند پرهیز غذایی خاص و تاکید بر استفاده برخی از مواد غذایی به ایشنا یاد آورد می شوند  .تمامی این اطلاعات بصورت جامع با توجه به شرایط جسمانی و بیماری های کاربر به ایشان اطلاع رسانی میگردد .